הבלוג של שינזי קאטו ישראל

המסיבות של שינזי קאטו! אוגוסט 16, 2015 23:50

זה לא סוד שאנחנו אוהבים מסיבות - כל סיבה לחגיגה היא סיבה מספיק טובה, אבל, יש מסיבות חשובות יותר, ויש חשובות פחות, וכשזה מגיע לשינזי קאטו, המסיבות שוות יותר! לכן, כשיום הולדת 6 הגיע לשינזי קאטו ישראל, החלטנו לעשות חגיגה כייפית במיוחד!בתחילת יולי חגגנו 6 שנים לשניזי קאטו ישראל ומאז לא התאוששנו!
קשה להאמין ש6 שנים קסומות של יבוא של אחד המותגים השמחים ביותר בעולם עברו, וכל כך מהר! מרגיש כמו רק אתמול המשלוח הראשון הגיע וההתרגשות שבאה איתו לא נשכחת. מאז הרבה מאוד משלוחים הגיעו, האיורים השתנו, מוצרים השתנו אבל הריגוש אותו ריגוש. בתחילת הדרך, לא ידענו למה לצפות ואיך יהיו התגובות. לשימחתנו מצאנו את השמחה שלכם גם במוצרים וסיפור האהבה הקסום עם שינזי קאטו התחיל.אז את מסיבת יום ההולדת חגגנו עם הלקוחות הנאמנים והמקסימים שלנו ביומיים אינטנסיביים בחנות במתחם בזל. היתה כמובן עוגת יומולדת והיו כיבודים, היה "דוכן" לצילומים, היו הנחות מיוחדות ולצידן גם הכנו במיוחד קופסאות מתנה מלאות בהפתעות של שינזי שנחטפו במהרה. וכמובן הבטחנו שבפעם הבאה יהיו עוד...בנוסף היו הגרלות ממש שוות ואפילו נפרדנו מכמה פריטים נדירים שהענקנו כמתנות לזוכות המאושרות.במסגרת המסיבה הפכנו את החנות לממלכת קטנה של שינזי קאטו, עם קישוטים ודגלונים, פרחים ופוסטרים ענקיים ומלא ילדים וילדות בכל הגילאים שמילאו את החנות בשמחה והתרגשות! אפשר היה לראות על כולן את החיוך הגדול כשמצאו אוצר קטן בתוך העולם הצבעוני והקסום של שינזי קאטו. חיוך ששמור בדרך כלל לילדים ומחמם את הלב לראות שהוא עדיין חבוי בנו גם כשאנחנו גדלים, ואיך שינזי קאטו מצליח לשלוף אותו מאיתנו במגע קסם פשוט ובלתי אמצעי.
גם שינזי קאטו בכבודו ובעצמו הפתיע וריגש אותנו מאד, כששלח ממש לכבוד המסיבה הזו, סרט וידאו שהוא יצר במו ידיו, ובו סיור אינטימי ומעורר השראה בגינת היצירה היפיפייה שבסטדיו שלו... כן ממש במקום בו הכל מתחיל, בסביבה שבה נולדים כל הרעיונות לכל הדברים היפים שהוא יוצר ! זה מרגש גם לאור העובדה שביפן עצם האקט של הזמנה לגינה שלך, יש בו אמירה של כבוד וקירבה.
את הסרטון הזה הרצנו בלופ לאורך כל מסיבת היומולדת על המסך. אם תרצו לראות את הסרטון שוב או בפעם הראשונה, יש כאן הצצה קטנה ומומלצת בחום:המסיבה המיוחדת הזו הותירה בנו המון טעם של עוד וגילינו שגם אתם אוהבים מסיבות, הפתעות ומתנות! אז לאור כל הפניות של לקוחות, חברים וחברות הפייסבוק שלנו ורבים שמבקרים בחנות ושהיו במסיבה וגם כאלו שהצטערו נורא שלא יכלו בדיוק להגיע - אנחנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו שוב,
והפעם ב"מסיבת התה של אליס"!
עם בוא החגים ושבוע האיור הקרב בתל אביב שחוגג 150 שנה לספר "אליסה בארץ הפלאות", ולאור העובדה ששינזי קאטו הוא מאייר דגול ודמותה של אליס מככבת בעבודותיו, חשבנו שיהיה כיף ומתאים לחבר את כל השמחות האלה ולחגוג ביחד שוב!מעבר לאירוע שלנו, יהיו הרבה אירועים בתל אביב שחוגגים את עולם האיור בארץ ובחו"ל, הכנסו לעמוד האירוע שלהם בפייסבוק להתעדכן:
אז רישמו ביומן - 3/9-12/9, "מסיבת התה של אליס" אצלנו במתחם בזל!


כל הפרטים יפורסמו בפוסט הבא בבלוג שלנו בקרוב.
וגם יעודכנו בעמוד הפייסבוק של שופו : www.facebook.com/shopputelaviv
ובפייסבוק של שינזי קאטו ישראל : www.facebook.com/shinzikatohisrael
אם טרם הצטרפתם לאחד מהם אין זמן יותר מושלם מעכשיו.

בנוסף נפתח לכבוד המסיבה דף אירוע בפייסבוק, אז בכדי שתקבלו הודעה על פתיחתו ותהיו הראשונים לדעת את כל מה שהולך לקרות במסיבה היחודית הזו, הצטרפו כאן : https://www.facebook.com/shopputelaviv/events בכפתור הרשם / subscribe


נפגש בקרוב!

 

 


יפן של שינזי קאטו יוני 26, 2011 10:07

 טוב, הגיע הזמן לספר...

לפני כמה ימים חזרנו מיפן, לשם נסענו כדי לפגוש סוף סוף את המאסטר שינזי קאטו ולראות את המוצרים שלו במגרש הביתי שלהם. שינזי קאטו חי ועובד בקסוגאי, פרבר של נגויה – העיר הרביעית בגודלה ביפן (אחרי טוקיו, יוקוהומה ואוסאקה). נגויה נמצאת בין טוקיו ואוסאקה, בערך שעה וחצי מטוקיו וארבעים וחמש דקות מאוסאקה ברכבת המהירה היפאנית.

 

 אי אפשר לדבר היום על נסיעה ליפן בלי כמה מילים על מה שקרה שם במרץ, ועדיין ממשיך להשפיע על המדינה היום וכנראה עוד זמן רב בעתיד. נגויה ואוסאקה רחוקות מספיק מאזור הצונאמי ומהכור בפוקושימה ואין שם חשש מיידי מקרינה רדיואקטיבית. עם זה, מצב הרוח הכללי מודע מאד לסבל ולקשיים של תושבי הצפון. בנוסף, לאורך כל הביקור כמעט ולא ראינו תיירים מערביים ומבחינה זו המצב בהחלט שונה מהנורמה. כשדיברנו עם המארחים שלנו על האפשרות שניסע ליום אחד לטוקיו (שהרבה יותר קרובה לכור בפוקושימה) הם הביעה דאגה קלה ונתנו את התחושה שאולי לא כדאי הפעם... החלטנו לוותר.

 נחתנו באוסאקה ביום רביעי וישר נסענו לנגויה, שם בילינו ארבעה ימים. ביום ראשון חזרנו לאוסאקה לעוד יומיים לפני הטיסה חזרה. את טוקיו ושאר יפן השארנו לנסיעה הבאה...

 

   

   

 

 


הנה הצצה קטנה ליפן של שינזי קאטו

 בנסיעה הזו ביקרנו בשתי חנויות מותג של שינזי קאטו -

החנות הראשונה היתה בקניון החדש "לה שיק" בנגויה

המוכרת סירבה להצטלם אבל נתקפה בהתקף צחוק מדבק. לא הבנו אחת את השניה בשום שפה אפשרית אבל את שפת הצחוק שתינו יודעות...

 

 

 

 

 לחנות השניה הגענו ביום האחרון שלנו ביפן, באוסקה. קפצנו על הרכבת המקומית ולאחר 4 תחנות הגענו לבית קפה וחנות שינזי קאטו בסומינודו, פרבר של אוסקה...

שתינו תה ואכלנו עוגת גבינה וקרם ברולה. (המתוקים ביפן לא משהו, אבל למי אכפת? הכלים מקסימים והתה של שינזי מעולה.)

 

 

 

 

 

 

נפגשנו פעמיים עם שינזי קאטו והצוות שלו. בשתי הפגישות השתתפו, בנוסף לשינזי קאטו עצמו, גם:

יד ימינו, מעצבת ואמנית - יומי (עובדת איתו כבר 20 שנה!!)

עוד מעצבת ואמנית- אריקו (גם במשרד 20 שנה!)

אשת הקשר שלנו ודוברת האנגלית היחידה במשרד  – אמי

אשתו של סנסיי (לא מופיעה בתמונות) שהגישה לנו כיבוד עם חיוך מתוק (ואמרה שהתספורת שלי מאוד אופנית ושיקית!)

 

 

 

סנסיי והבנות היו כל כך מקסימים, אדיבים ונחמדים אלינו ואפילו לקחו אותנו למסעדה מקומית מסורתית המתמחה ב...... צלופח! היה כיף ומעניין והאמת – היה גם מאוד טעים. 

 


 

כמה פרטים על שינזי קאטו סנסיי:
סנסיי בן 62

נשוי עם 2 ילדים גדולים ומבורך עם 2 נכדים – בני 10 ו-6

עובד כעצמאי כבר למעלה מ-20 שנה

גר ועובד באותו מבנה

בימי ראשון (ביום חופש) מטפל בגינה שלו

חמוד, נחמד, בעל חוש הומור

בילדותו למד אצל אבא שלו, הפילוסוף הקשוח, בדרום יפן

בגיל 16 ברח מהבית

קיבל מלגה לאוניברסיטה בזכות הכישרון שלו בקפיצה לרוחק

כרגע עובד על תערוכה ניידת ביפן (ליוני הבא) של 100 ציורים

מה לצפות משינזי קאטו בקרוב? איורים של Toy Story ו- Paddington Bear

המשרד והסטודיו שלו מורכב מ-7 אנשים

כל שבוע מורה לאנגלית מעבירה שיעור לכל העובדים

 

 

תודה גדולה לסנסיי ויפן - היה נפלא ואנחנו כבר מתגעגעים.
נתראה בפעם הבאה!

רוני

 

 


מכירה באלוני אבא - שבת, 22.5 מאי 13, 2010 22:28

שלום חברים וחברות!

עבר די הרבה זמן מאז ראינו אתכם לאחרונה בגינתנו הצבעונית והגיע הזמן לביקור נוסף. גם הפעם יש לנו הרבה הפתעות עבורכם!

הקיץ מעבר לפינה, איזה כיף להתחדש בתיק שינזי צבעוני וקליל או לשלוף מגש בונבון עם כוסות לימונדה לאורחים.
בציפיה לחודשים החמים הבאים עלינו, חשבנו שיהיה נחמד להעניק 15% הנחה על כל מוצרי שינזי במלאי, כדי שתוכלו להצטייד בכל הדברים הקיציים של שינזי. יש לנו כל מיני סוגים של תיקים, מושלמים לים, לבריכה ולטיולים, מגשים לאירוח בגינה, קופסאות אוכל ותיקים לפיקניק בטבע, ועוד הרבה.

ולצ'ופר אמיתי............

מי לא אוהב משקה קר ומרענן ביום קיץ חם? בכוסות התרמיות ניתן לשמור גם שתיה קרה כקרח בקיץ וגם תה חם בחורף. פינוק אופנתי לכל העונות.

כדי לקבל כוס כזאת במתנה, כל שעליכם לעשות הוא לפרסם פוסט על המכירה בבלוג שלכם, בפורום שאתם מכירים או לשלוח מייל לחמישה חברים לפחות עם הפלאייר שקיבלתם מאיתנו, ואז לשלוח לינק לפוסט שפירסמתם או עותק מהמייל ששלחתם אלינו לכתובת info@shinzikatoh.co.il ופשוט לבוא לאסוף את הכוס התרמית הנפלאה שלכם במכירה! (המבצע מוגבל ל-20 זוכים)

כרגיל, נדאג לקפה ונשנושים לכל האורחים שיבואו.

לפרטים:

איפה: אלוני אבא – ליד בית לחם הגלילית/קרית טבעון
מתי: שבת, 22 במאי, 10:00 – 18:00
הנחה: 15% על כל המלאי!
תשלום: מזומן/שיק בלבד

להתראות!

 תום המתוקה

הוראות הגעה:
לבאים מדרום –
נוסעים צפונה בכביש ואדי מילק (70) עד יקנעם אחרי יקנעם פונים ימינה לכוון נצרת (כביש 722) נוסעים ישר עד הסוף ופונים שוב ימינה לכוון נצרת (כביש 75) לאחר כ-500 מ' פונים שמאלה בצומת אלונים לכוון בית לחם הגלילית לאחר כ-5 ק"מ פונים ימינה לתוך אלוני אבא.

לבאים מאזור חיפה –
נוסעים בכביש 70 מצומת יגור לכוון יקנעם. לאחר כ-4 ק"מ פונים שמאלה בצומת העמקים לכוון טבעון/נצרת (כביש 75). חוצים את טבעון וממשיכים ישר עד צומת אלונים – שם פונים שמאלה לכוון בית לחם הגלילית. לאחר כ-5 ק"מ פונים ימינה לתוך אלוני אבא.

לבאים מצפון –
אתם בטח יודעים איך להגיע לצומת אלונים. בצומת אלונים פונים ימינה לכוון בית לחם הגלילית. לאחר כ-5 ק"מ פונים ימינה לתוך אלוני אבא.

בתוך המושב:
נכנסים דרך השער ונוסעים ישר עד שרואים את הכנסיה הישנה מצד שמאל. מיד לאחר הכנסיה פונים שמאלה, נוסעים כ-50 מ'. אנחנו בבית הראשון מצד ימין.

 

Hello dear friends!

It's been quite some time since we last saw you here with us in our lovely garden. It's time to visit once more and this time we have lots of goodies for you!

Summer is just around the corner and wouldn't it be really fun to have a new colorful Shinzi bag to flaunt? In anticipation of the hot approaching months, we thought it would be nice to give a 15% discount on all Shinzi items in stock, so that you can stock up on fun summery stuff. We have many different kinds of bags, perfect for the beach, pool and day trips, trays for garden entertaining, lunck boxes and bags for outdoor picnics and more.

And who doesn't like a cool refreshing drink on a hot summer day? Use a thermal tumbler to hold ice-cold drinks in the summer and keep it for the winter for your hot tea. It's a year-round treat that always looks fashionable. 
So, if you'd like one of these for FREE, as a GIFT, all you have to do is:
post about the sale on your blog, a forum, or send your friends an email with the flyer (with a copy to info@shinzikatoh.co.il) and you can come pick up your beautiful, shiny Shinzi thermal tumbler at the sale!

And, as usual, we'll put out some yummy treats for you to munch while you look around.

For the details:
Where: Alone Aba, lower galilee, near Qiriyat Tivon
When: Saturday, May 22
10:00-18:00
Discount: 15%
Payment type: Cash or Check

Hope to see you then!

 

 

 

 


Shinzi March sales מרץ 9, 2010 15:11

ובכן, גבירותי הנאוות – מרץ הולך להיות חודש מהנה ביותר עבורנו. הגיע זמן החגים ואנחנו נופיע בשתי מכירות ששווה לכן לבוא ולראות.

הראשונה היא מכירה שדובר עליה רבות, בכפר הס, בהשתתפות יוצרות/אומניות מופלאות שיוכלו להציע לכן מבחר רחב של מתנות ליקיריכם.

רשימת המשתתפים:

פטיט מטבחים
Tweelingen Design
Heidibags
איולה
אילאיל זיו
שינזי קאטו ישראל

(הקליקו על ה"חורים" בפלאייר למעלה כדי להגיע לאתרים של המשתתפים)

תוכלו לראות שזה הולך להיות די פיצוץ. כולם יהיו שם ואני מקווה לראות את הלקוחות והחברות הנפלאות שלי – אלו שכבר היה לי העונג לפגוש ואלו שעדיין לא. אז אם אתם מתכוונות להיות באזור, תקפצו, ואם לא, אנחנו נעשה הכל כדי להצדיק נסיעה מיוחדת.
הצטרפו אלינו ליום מדהים עם כיבודים והמון יצירות נפלאות.

איפה:
סטודיו פטיט כפר הס
סעו לפי השילוט

מתי:
שישי ושבת
12-13 במרץ
10:00-18:00

הנחות לכל המוצרים. סה"כ 40%-10% הנחה!

*מזומן/שיקים בלבד*

.............................................................................................................................................


המכירה השניה תתקיים בתל אביב ותהיה יחידה במינה, בשיתוף עם הציירת אורלי אפל ו-Eyebobs משקפי קריאה ומסגרות מעוצבות למשקפיים.
אם לא שמעתם על שני אלה, כדאי לכם להכיר.
אורלי היא אמנית נפלאה שמציעה ציורים בגודל אישי, מתנה יחודית מושלמת למארח בחג, וכן ציוריה הגדולים המוצגים בגלריה שלה. ואם אינכם מכירים את בית הקפה שלה – קדימה לדרך. זהו בית קפה אורבני מקסים המציע אוכל טעים ושירות ידידותי ונעים. סוד שמור בהחלט של תושבי השכונה.

Eyebobs הם המסגרות המגניבות והאופנתיות ביותר שתוכלו למצוא בצד הזה של האוקיינוס. הם נמכרים כמשקפי קריאה אך ניתן בקלות להתאימם לכל סוג של עדשות. אלו מסגרות פלסטיק באיכות גבוהה המעוצבות על ידי ג'ולי אלינסון האמריקאית, ומופצות בישראל על ידי אין-סייט. תוכלו למצוא אותם בחנויות של SOHO, בחנויות של מוזיאוני תל אביב וחיפה ובבוטיקים נוספים במרבז.
Eyebobs יציעו הנחה מיוחדת של 40%-10% מהמחיר הרגיל. זו תהיה הזדמנות חד פעמית להנחה בסדר גודל כזה.
>>> לאתר של אין-סייט

וכמובן, שינזי! תוכלו למצוא כאן את מרבית הקולקציה (אם תגיעו מספיק מוקדם) ואם יש לכן בקשות מיוחדות לפני המכירה, אשמח להביא במיוחד מה שתרצו, או לעטוף מראש מתנות אם יש לכן משהו מסויים שאתן יודעות שאתן רוצות.

איפה:
ארטו גלריה קפה
שלמה המלך 12 (פינת זמנהוף)
תל אביב


מתי:
שבת, 20 במרץ
11:00-18:00


מאד מקווה לראותכן שם ולפגוש את כולכן באופן אישי.

בשתי המכירות תינתן הנחה של 10% על כל המוצרים ואם תרכשו ביותר מ-500 ש"ח ותצטרפו לרשימת התפוצה שלי תתווסף מתנה מיוחדת לשקית שלכן.

*מזומן/שיקים בלבד*

בתקווה לראותכן בקרוב מאד!
רוני

..........................................................................................................................................................

Well, lovely ladies - March is going to be a very fun month for us. It's holiday time and we are having 2 major appearances in sales that will be worth your while to visit!

The first is the much talked about sale in Kfar Hess with the participation of some glorious crafters/creators that can offer you a large variety of gifts for your loved ones.

The primary list is as follows:

Petit Kitchen
Tweelingen design
Heidibags
Ayula
Ilil Ziv
Shinzi Katoh Israel

(please click on the "holes" in the above flyer to go to the participants' websites)

You can see for yourself that this is going to be quite a blow out. Everyone will be there and I hope to see my wonderful customers and friends - those that I've already had the pleasure of meeting and those who I've still to meet! So if you expect to be in the area, drop in and if not, we'll make it worth your time to drive up or down.
Join us for an awesome day with snacks and plenty of wonderful creations.

Where:
Studio Petit - Kfar Hess
Follow the signs please


When:
Friday and Saturday
March 12-13
10:00-18:00


Each vendor will be offering a special discount for the sale. Overall - 10-40% off!
*Cash or Check only please*
...............................................................................................................................................................

The second sale will be in Tel Aviv and will be one of a kind with the participation of Artist Orly Appel and Eyebobs reading glasses and frames.

If you don't know these two, you should.

Orly is a wonderful artist that will be offering personal-sized paintings perfect as a unique gift for your host for the holiday, along with her larger paintings that are on display for sale in her gallery. And if you're not familiar with her coffee shop - get moving. It's this very lovely, urban local cafe that offers delicious food and warm, friendly service. A very well kept secret among the locals.

Eyebobs are the funkiest and coolest frames you'll find on this side of the Atlantic. They're reading glasses but are very easily fitted to lenses for any use. They are high quality plastic frames designed by the American Julie Allinson and distributed in Israel by Rachel Darel. You can find them in the SOHO stores, the Museum stores in Tel Aviv and Haifa and other boutiques around Tel Aviv.
Eyebobs will be offering a very special discount of 10-40% off stock. This will be the only opportunity for this kind of mark down.

And of course, Shinzi! You'll be able to find most of the collection there (if you arrive early enough) and if you have any special requests before the sale, I'll be happy to stock up on whatever you need, or pre-gift wrap for you if you have something specific in mind.

Where:
Arto Gallery Cafe
12 Shlomo Hamelech (corner of Zamenhoff)
Tel Aviv


When:
Saturday March 20
11:00-18:00


I really hope to see you there and meet you all in person.

For both sales, I will be offering a 10% off on all products and if you purchase over 500 shekels worth and sign up for my newsletter, a special gift will be added to your bag.
*Cash or Check only please*

See you all very soon, hopefully!

Rony


שינזי בכפר מכירה מיוחדת - תאריך חדש ינואר 3, 2010 15:12

חברות יקרות -
נקבע תאריך חדש למכירה - 23.01.2010


סוף סוף נקבע תאריך חדש למכירה - 23.01.2010
הגיעה העונה לערוך טיול לצפון – לראות את העשבים הצהובים שהפכו לירוקים ואת פריחת האדמה. ואחרי הנסיעה דרך כל יופיו של הטבע, תוכלו לקנח ביופים של העיצובים של שינזי בגננו הירוק והפורח.

אנו מזמינים אתכן ואת משפחותיכן למושבה טמפלרית בגליל התחתון – אלוני אבא – בין בית לחם הגלילית לטבעון, ליום כיף של תגליות וחיוכים מכל הלב, עם קפה וכיבודים. הכפר שלנו הוא תחנה מושלמת בצפון – שעה מתל אביב ושעה מראש פינה, אז בואו להפסקה איתנו!

כצ'ופר, החלטנו לתת הנחה של 15% על כל המוצרים לכל מי שתגיע אלינו באותו יום. ההנחה הכי גדולה שעשינו עד היום!


פרטים:

מתי: שבת, 23 בינואר, 2010. 10:00-16:00
איפה: אלוני אבא
הנחה: 15%
מחכים לראותכן!


הוראות הגעה:
לבאים מדרום –
נוסעים צפונה בכביש ואדי מילק (70) עד יקנעם אחרי יקנעם פונים ימינה לכוון נצרת (כביש 722) נוסעים ישר עד הסוף ופונים שוב ימינה לכוון נצרת (כביש 75) לאחר כ-500 מ' פונים שמאלה בצומת אלונים לכוון בית לחם הגלילית לאחר כ-5 ק"מ פונים ימינה לתוך אלוני אבא.

לבאים מאזור חיפה –
נוסעים בכביש 70 מצומת יגור לכוון יקנעם. לאחר כ-4 ק"מ פונים שמאלה בצומת העמקים לכוון טבעון/נצרת (כביש 75). חוצים את טבעון וממשיכים ישר עד צומת אלונים – שם פונים שמאלה לכוון בית לחם הגלילית. לאחר כ-5 ק"מ פונים ימינה לתוך אלוני אבא.

לבאים מצפון –
אתם בטח יודעים איך להגיע לצומת אלונים. בצומת אלונים פונים ימינה לכוון בית לחם הגלילית. לאחר כ-5 ק"מ פונים ימינה לתוך אלוני אבא.

בתוך המושב:
נכנסים דרך השער ונוסעים ישר עד שרואים את הכנסיה הישנה מצד שמאל. מיד לאחר הכנסיה פונים שמאלה, נוסעים כ-50 מ'. אנחנו בבית הראשון מצד ימין.

*תשלום בשיקים ומזומן בלבד במכירה.
המכירה בגינה אז בואו נחזיק אצבעות למזג אוויר שימשי ונעים!


שינזי בכפר - מכירה מיוחדת ---- נדחתה דצמבר 2, 2009 10:48 1 Comment

חברות יקרות -
בעקבות הגשם הצפוי לסוף השבוע הקרוב אנו נאלצים לדחות את המכירה למועד אחר אשר יקבע בקרוב. אתכן הסליחה.הזוכה של - מה השינזי שלך נובמבר 23, 2009 11:49

ההגרלה הסתיימה והתוצאות בידינו... ברכות לענבל וויסמן!

הכל החל כך:

ידידתי, אפרודיטה הנפלאה (אם לשני בלוגים נהדרים שאני מתה עליהם באופן אישי ושאני מנוייה עליהם: ילדיסקו וארטוהוליקרביט) ואני חשבנו שנוכל לעשות משהו כיפי לקוראיה הנאמנים: הגרלה עם פרס מתוך האוסף של שינזי קאטו. נשמע טוב, נכון? מי לא תחפוץ לזכות במשהו של שינזי? וכל מה שצריך לעשות כדי להשתתף בהגרלה זה לומר לנו "מה השינזי שלך". לי זה נשמע כייפי ומאד ציפיתי לשמוע מה יש לאנשים לומר.

אפרודיטה העלתה את הפוסט המקסים שלה על ילדיסקו ומיד התחילו להגיע תגובות. ועוד תגובות, ואז עוד תגובות! כל כך הרבה בנות נפלאות שאמרו לנו מה הן אוהבות מתוך הקולקציה בכזו התלהבות והתרגשות! בסופו של דבר היו מעל 100 פוסטים מלאי אהבה והכל בשביל הסיכוי לזכות בפריט מאומן החיוך עצמו. ובעוד כולן מקוות לזכות והימים חולפים, צנח ליבי עמוק יותר ויותר. מדוע, אתן שואלות? הרי תגובה כזו ודאי ששימחה אותי, אבל שמחה לא היתה הרגש היחיד שמילא אותי. מחשבות ברוח "אוי, כל האנשים האלה כל כך מתים על שינזי ורק זוכה אחת??!! זה ממש לא נראה לי הוגן." ליבי המשיך להיות כבד עלי ככל שמספר התגובות גדל.

ואז חשבתי לעצמי – רגע, אני יכולה להעניק יותר מפרס אחד! זה העסק שלי ואני יכולה לעשות מה שבא לי!
אז הינה הם – פירותיו של לב כבד:

פרס סימלי לארבע נשים שבחרתי אישית, שעשו את המאמץ לשתף אנשים נוספים בהגרלה, אף שבכך הקטינו את סיכוייהן שלהן לזכות:

1.סיגל מזרחי
2. אליולה 10
3.קולרגולת
4. גאלור


ובנוסף, אני רוצה לתת 10% הנחה (בתוקף מה-1 עד ה-15 בדצמבר) לכל מי שטרחה וכתבה וחלקה איתנו את השינזי החביב עליה (אני מקווה שנרשמתן כי אנחנו נשלח אליכן את הקוד בדוא"ל!).
תודה לכולכן על האהבה לשינזי ועל השתתפותכן במשחק.

ואחרונה חביבה, תודה לאפרודיטה היקרה שלי על שאת משקיעה כל כך הרבה זמן, מאמץ ותשומת לב כדי להביא לנו, קוראותייך, פניני השראה מופלאות בילדיסקו ובארטוהוליק רביט.

ועכשיו ליבי שוב קל כנוצה...The contest is over folks, and the results are in... We have a winner...
Congratulations to Inbal Weisman!


It all began like this:

My friend, the lovely Miss Afrodita (mother to 2 beautiful blogs that I personally love and to which I subscribe: Yeladisco and ArtoholicRabbit) and I thought we would do something fun for her loyal readers: A raffle with a Shinzi Katoh design as a prize. Sounds good, right? Who wouldn't want to win a Shinzi anything?? And all one would need to do is tell us what "her Shinzi is" to enter the contest. It sounded like fun to me and I was totally excited to hear what people had to say.

Afrodita put her beautiful post up on Yeladisco and immediately, there were responses. And more reponses, and then more responses! So many ladies from all over telling us what they love from the collection with such passion and fervor! Overall - over 100 love posts for a mere chance to win a token from the smile master himself. And while eveyone was hoping to win and the days passed, my heart sank deeper and deeper.

Why, you ask? Such a response would surely make me happy, but joy was not all I felt. With thoughts like -'oh my... all these lovely people adore shinzi so much and only one winner??!! This hardly seems fair.' - my heart remained heavy as the numbers climbed.

And then I thought - wait, I can give more than one prize! It's my business and I can do what I want! So here it is - the fruit of a heavy heart: A special token gift to my personal choice of 4 people who made the effort to share the contest with others and lessen their chances of winning:

1. Sigal Mizrahi
2. Aliola 10
3. Colargolet
4. Galore

I also wanted to give a 10% discount active from Dec 1-15 to everyone who made the effort to post and share with us their favorite Shinzi. (we'll email you the code, so I hope you signed up!) Thank you all for loving Shinzi and for playing with us.
And lastly, thank you my dear Afrodita for putting in so much time, effort and attention to bringing us, your readers, unique pearls of inspiration on Yeladisco and Artoholic Rabbit. Love to you.

And now my heart is light as a feather again...


Haifa Film Festival נובמבר 4, 2009 23:26

לאלה מכם שלא יודעים, בסוכות החלטנו ברגע האחרון ליטול חלק ביריד פסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה, ו...
זו היתה הצלחה אדירה! המכירות היו מעבר לציפיות, נהנינו מאד וחשוב מכל, זכינו לפגוש אנשים נפלאים שאהבו את העיצובים של שינזי כמעט כמונו!
בילינו שלושה ערבים עסוקים בדוכן, דיברנו עם אנשים, הסברנו על שינזי קאטו תוך חשיפת המותג לקהל, והתגובות היו נהדרות. למדנו המון מכולכם – מה באופן כללי אוהבים יותר, מה פחות, ובפרט מה נהניתם לרכוש: תיקים, פנקסים, קופסאות בבושקה ונרתיקים לכרטיסי ביקור בלטו במיוחד. אני רוצה להודות לכל ידידינו החדשים מהצפון ולבודדים שהגיעו כל הדרך מהמרכז על שעצרתם בדוכן והבעתם את הערכתכם לעיצובים היפים.
אני מאד מקוה שנדע על היריד הבא קצת יותר זמן מראש כדי שנוכל לשלוח הודעות ולפגוש את לקוחותינו באופן אישי. זה משהו שבאמת הייתי רוצה שיקרה.
באהבה,
רוני

For those of you who don't know, over the Sukkot holiday, we decided last minute to take part in The Haifa International Film Festival fair and...
It was a huge success! We made more sales than expected, had lots and lots of fun and most importantly we got to meet some very lovely people who love Shinzi designs almost as much as I do!
We spent 3 busy nights at the booth, chatting with people - explaining about Shinzi Katoh and exposing the brand to the public, and the response was tremendous. We learned alot from all of you - likes, less-likes and especially what you really enjoyed buying: Tote bags, memopads, nesting boxes, and card holders stand out in particular.

I'd like to send out a big 'Thanks!' to all our new friends from the North and the few that made it from central Israel as well, for stopping by the booth and appreciating beautiful things.
Hopefully, with the next fair or show, we'll know a bit further in advance and will send out a notification so that we can possibly meet all our customers in person. I would really like that.
With love,
Rony


מתנות לחג - מה מתאים למי מבית שינזי קאטו ישראל ספטמבר 8, 2009 13:54

רוצים לקנות מתנה בשינזי קאטו, אבל לא יודעים מה לבחור? הינה כמה המלצות:
לילדי הגן: עם תחילת השנה, קופסת אוכל כפולה היא מתנה מושלמת לחגים לילדי הגן. היא יכולה להכיל כריך קטן + ירקות חתוכים או מנה מבושלת (פסטה או אורז למשל) בתא העליון, עם כמות יפה של פירות חתוכים בתא התחתון (124 ש"ח).
אם הילד לא צריך קופסת אוכל, אפשרות נוספת היא בקבוק אלומיניום קטן או בינוני למים. בקבוקים אלה קלים לזיהוי בין כל הבקבוקים של שאר הילדים, ואף שאינם שומרים על טמפרטורת המים, הקור מחזיק מעט יותר מאשר בבקבוק פלסטיק ובלי כל הסיכונים (78 ש"ח קטן, 94 ש"ח בינוני).

לאמא: איזו אמא אינה מקדשת את כוס הקפה של הבוקר או התה אחה"צ? השנה המתנה המושלמת לאמא, שעובדת כל כך קשה להכין את החג, היא סט לשתיית תה או מאג הפוך. הסט לשתיית תה מגיע עם כוס תה קראמית עם איורים נפלאים, מסננת ומכסה/צלוחית קטנה לנשנושים או כדי להניח את המסננת. הסט מגיע באריזה מיוחדת ומיוצר ביפן (124 ש"ח).
המאג ההפוך הוא גדול יותר וכולל מכסה שמשמש גם כצלוחית לנשנושים. הוא מתאים גם לתה וגם לקפה, והאיורים העליזים לבטח יעלו חיוך על הפנים של אמא.

אחיינית האהובה: זה הולך להיות להיט – סט של 4 קופסאות אחת בתוך השניה. פשוט נפלאות, ביחד הן מכילות כמות משמעותית (בערך ליטר) והאיורים הם פשוט מהממים, כולם ברוח סיפורי ילדים קלאסיים, פינוקיו, אצבעונית, הברווזון המכוער, הקוסם מארץ עוץ ובת הים הקטנה (124 ש"ח).

חברים: כמה נחמד לבוא לחברים בחגים עם משהו מיוחד לכל המשפחה. מגש מלאמין עם סט מעורב של כוסות “mystyle”. ואפשר גם יותר – להכין סופלה שוקולד או מאפי תפוחים אישיים בכוסות המאויירות העמידות בחום ולתת מגע אישי למתנה (מגש – 128 ש"ח, כוסות אישיות – 45 ש"ח).

lunchboxes trekking bottles tea mug sets upside down cafe mugs
nesting boxes trays mystyle glasses

Want to buy a Shinzi Katoh gift but don't know what to choose for whom? Take a look at our recommendations:
The Preschooler: Being so close to the beginning of the school year, a double lunchbox is a perfect gift for the holidays for a preschooler. It can hold a small sandwich + sliced veggies or cooked dish (pasta or rice) in the top compartment with a good portion of diced fruit in the bottom compartment. (124 shekels)
If a lunchbox is not needed for the young tot, another option is a small or medium aluminum bottle for water. Easily recognizable among all the other children's bottles, it does not retain the cool temperature, but it does hold a little longer than plastic and with none of the dangers.(78 shekels - small, 94 shekels - medium)

Mom: What mom doesn't treasure her morning cup of coffee or afternoon tea? The perfect gift this year for mom, who works so hard to bring the holiday to the table is a Tea Mug set or Upside down mug. The Tea Mug set comes with a beautifully illustrated ceramic tea cup, strainer and lid/small cup for snacks or holding the strainer. The set comes in a special packaging and is made in Japan. (124 shekels)
The upside-down mug offers mom a larger mug with a lid/snack cup, good for both tea and coffee and will be sure to put a smile on her face with the joyful illustrations. (132 shekels)

Favorite niece: This one is sure to be a hit - set of 4 nesting boxes. Simply lovely, together they hold a lot (about a liter's worth) and their illustrations are to die for, all in the spirit of classis children's stories: Pinocchio, Thumbelina, Ugly duckling, Wizard of Oz and the Little Mermaid. (124 shekels)

Family Friends: How nice would it be to walk in to friends over the holidays with something special for the whole family? A Melamine tray with a a set of varied "mystyle" glasses. better yet, bake individual chocolate soufflees or apple crisps in the heat-resistant illustrated glasses and bring a personal touch to the gift. (tray - 128 shekels, individual glass - 45 shekels)


All these gifts can be specially wrapped in the spirit of the New Year and Shinzi Katoh. Just drop us a note in the checkout process and we will be glad to make your special gift look even more beautiful.


Welcome to the grand opening of Shinzi Katoh Israel! אוגוסט 9, 2009 23:35

Oh! We are so excited to be launching our new Shinzi Katoh Israel on-line shop.
Get ready to shop everybody! Our first shipment has arrived and is waiting for you. Each item is gorgeous and made with high-quality materials. We are so impressed and we just can't get enough! We want them all!
Hope you enjoy going through the shop, even just to wash your eyes with these joyful delights.If there is anything you want that you cannot find on our shelves, please let us know and we will do our best to get it for you. No request is too small or too big. We'll be happy to help.

Don't forget to use the 'grand opening' discount coupon when checking out by September 19st to receive 10% off of your purchase!
Happy shopping!


חזרה למעלה