המסיבות של שינזי קאטו! אוגוסט 16, 2015 23:50

זה לא סוד שאנחנו אוהבים מסיבות - כל סיבה לחגיגה היא סיבה מספיק טובה, אבל, יש מסיבות חשובות יותר, ויש חשובות פחות, וכשזה מגיע לשינזי קאטו, המסיבות שוות יותר! לכן, כשיום הולדת 6 הגיע לשינזי קאטו ישראל, החלטנו לעשות חגיגה כייפית במיוחד!בתחילת יולי חגגנו 6 שנים לשניזי קאטו ישראל ומאז לא התאוששנו!
קשה להאמין ש6 שנים קסומות של יבוא של אחד המותגים השמחים ביותר בעולם עברו, וכל כך מהר! מרגיש כמו רק אתמול המשלוח הראשון הגיע וההתרגשות שבאה איתו לא נשכחת. מאז הרבה מאוד משלוחים הגיעו, האיורים השתנו, מוצרים השתנו אבל הריגוש אותו ריגוש. בתחילת הדרך, לא ידענו למה לצפות ואיך יהיו התגובות. לשימחתנו מצאנו את השמחה שלכם גם במוצרים וסיפור האהבה הקסום עם שינזי קאטו התחיל.אז את מסיבת יום ההולדת חגגנו עם הלקוחות הנאמנים והמקסימים שלנו ביומיים אינטנסיביים בחנות במתחם בזל. היתה כמובן עוגת יומולדת והיו כיבודים, היה "דוכן" לצילומים, היו הנחות מיוחדות ולצידן גם הכנו במיוחד קופסאות מתנה מלאות בהפתעות של שינזי שנחטפו במהרה. וכמובן הבטחנו שבפעם הבאה יהיו עוד...בנוסף היו הגרלות ממש שוות ואפילו נפרדנו מכמה פריטים נדירים שהענקנו כמתנות לזוכות המאושרות.במסגרת המסיבה הפכנו את החנות לממלכת קטנה של שינזי קאטו, עם קישוטים ודגלונים, פרחים ופוסטרים ענקיים ומלא ילדים וילדות בכל הגילאים שמילאו את החנות בשמחה והתרגשות! אפשר היה לראות על כולן את החיוך הגדול כשמצאו אוצר קטן בתוך העולם הצבעוני והקסום של שינזי קאטו. חיוך ששמור בדרך כלל לילדים ומחמם את הלב לראות שהוא עדיין חבוי בנו גם כשאנחנו גדלים, ואיך שינזי קאטו מצליח לשלוף אותו מאיתנו במגע קסם פשוט ובלתי אמצעי.
גם שינזי קאטו בכבודו ובעצמו הפתיע וריגש אותנו מאד, כששלח ממש לכבוד המסיבה הזו, סרט וידאו שהוא יצר במו ידיו, ובו סיור אינטימי ומעורר השראה בגינת היצירה היפיפייה שבסטדיו שלו... כן ממש במקום בו הכל מתחיל, בסביבה שבה נולדים כל הרעיונות לכל הדברים היפים שהוא יוצר ! זה מרגש גם לאור העובדה שביפן עצם האקט של הזמנה לגינה שלך, יש בו אמירה של כבוד וקירבה.
את הסרטון הזה הרצנו בלופ לאורך כל מסיבת היומולדת על המסך. אם תרצו לראות את הסרטון שוב או בפעם הראשונה, יש כאן הצצה קטנה ומומלצת בחום:המסיבה המיוחדת הזו הותירה בנו המון טעם של עוד וגילינו שגם אתם אוהבים מסיבות, הפתעות ומתנות! אז לאור כל הפניות של לקוחות, חברים וחברות הפייסבוק שלנו ורבים שמבקרים בחנות ושהיו במסיבה וגם כאלו שהצטערו נורא שלא יכלו בדיוק להגיע - אנחנו מזמינים אתכם לחגוג איתנו שוב,
והפעם ב"מסיבת התה של אליס"!
עם בוא החגים ושבוע האיור הקרב בתל אביב שחוגג 150 שנה לספר "אליסה בארץ הפלאות", ולאור העובדה ששינזי קאטו הוא מאייר דגול ודמותה של אליס מככבת בעבודותיו, חשבנו שיהיה כיף ומתאים לחבר את כל השמחות האלה ולחגוג ביחד שוב!מעבר לאירוע שלנו, יהיו הרבה אירועים בתל אביב שחוגגים את עולם האיור בארץ ובחו"ל, הכנסו לעמוד האירוע שלהם בפייסבוק להתעדכן:
אז רישמו ביומן - 3/9-12/9, "מסיבת התה של אליס" אצלנו במתחם בזל!


כל הפרטים יפורסמו בפוסט הבא בבלוג שלנו בקרוב.
וגם יעודכנו בעמוד הפייסבוק של שופו : www.facebook.com/shopputelaviv
ובפייסבוק של שינזי קאטו ישראל : www.facebook.com/shinzikatohisrael
אם טרם הצטרפתם לאחד מהם אין זמן יותר מושלם מעכשיו.

בנוסף נפתח לכבוד המסיבה דף אירוע בפייסבוק, אז בכדי שתקבלו הודעה על פתיחתו ותהיו הראשונים לדעת את כל מה שהולך לקרות במסיבה היחודית הזו, הצטרפו כאן : https://www.facebook.com/shopputelaviv/events בכפתור הרשם / subscribe


נפגש בקרוב!