אודות שינזי קאטו ישראל

איך הכל התחיל? לפעמים זה מרגיש קצת כמו חלום...
היום שינזי קאטו כבר חלק מהיום יום שלנו, חלק מהלב שלנו. מעבר להיות מותג מקסים עם מוצרים ממכרים, החיבור לשינזי קאטו ולאיורים שלו תמיד מתחיל ונגמר בלב.

הכל התחיל בביקור קטן בטורנטו שבקנדה בחורף 2009. קפאנו. היה קר ממש, וגיסתי שיודעת היטב את התשוקה שלי לדברים יפים ומיוחדים, גררה אותי לאיזור בוטיקים אורבני מהמם בעיר הקרה. מחנות לחנות רצנו, ברחנו מהקור האפטי, ובאופן מפתיע בכל חנות פגשתי משהו חדש, משהו שאפילו לא פגשתי בשנים שהתגוררתי בניו יורק. פגשתי איורים נאיביים ומתוקים שמעולם לא ראיתי על נייר דבק, פולדרים, סרטי פשתן , בקבוקים תרמיים, קופסאות אוכל מהממות (שבול מתאימים לתינוק הקטן שלי!) ועוד עוד עוד. נדהמתי, התרגשתי, והייתי  חייבת לפנק את אהוביי בארץ. בכל חנות ברחוב אספתי משהו חמוד, בדיוק מותאם לאחותי, לאחייניותיי, לאמי ומשם חזרה איתי שקית מלאה במתנות ארצה.

וככה זה התחיל. וזה התאים בזמן. בדיוק חזרנו משהות של 9 שנים בניו יורק, ולאחר שנתים בארץ עם תינוק קטן, לא מצאתי את עצמי חוזרת לעבודה במקצוע המקורי שלי - אדריכלות, ולא מצאתי לנכון לחפש לקוחות למקצוע השני של - קאוצ'ינג. וחשבנו, למה לא להתחיל להביא את הדברים המקסימים האלה לארץ? (בקטנה, כמובן) ניסיון יש? אין. יודעים יפנית? ממש לא. רצון יש?בינגו!  אז נתחיל עם המשלוח הראשון, עם אתר, עם הדברים היפים, עם הפתיחות, ועוד נראה לאן זה יוביל. 

זה הוביל אותנו רחוק ממה שחשבנו. מסתבר שעוד אנשים בעלי השקפת עולם צבעונית התחברו לסיפור בדיוק כמוני. ובעזרתם התחלנו להפיץ את הבשורה בארץ. היום אנחנו מייבאים את המוצרים הנפלאים של שינזי קאטו כבר 6 שנים, בזכותכם לקוחות יקרים,  ולצידם עוד מותגים מדהימים מיפן. והכל פרח מהיום החורפי והשלגי ההוא בטורנטו, כאשר שינזי קאטו נכנס לליבי ומאז מתגורר שם.

 

חזרה למעלה